Systemy Zabezpieczeń Wrocław

Systemy zabezpieczeń Wrocław

Zapewnienie bezpieczeństwa jest obecnie nadrzędnym celem właścicieli dużych i małych przedsiębiorstw. Narzędzia służące profesjonalnej ochronie wykorzystuje się także coraz częściej w prywatnych domach i mieszkaniach, aby zapewnić komfort rodzinie oraz nadzór posesji w trakcie urlopu lub dłuższych wyjazdów służbowych. Na naszej stronie znajdziesz najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń. Wrocław to obszar działalności naszej firmy, dlatego jeśli mieszkasz w stolicy Dolnego Śląska nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

  • Monitoring

Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, ich instalację, a w razie jakichkolwiek usterek – naprawę. W naszym asortymencie posiadamy kamery analogowe, hybrydowe oraz megapikselowe (IP).

  • Telewizja przemysłowa

CCTV to jedne z najczęściej wybieranych narzędzi do ochrony dużych, otwartych przestrzeni, biur oraz sklepów. Pomożemy Ci w skompletowaniu odpowiedniego sprzętu oraz zajmiemy się jego instalacją. Możesz wybierać spośród kamer zewnętrznych, wewnętrznych, obrotowych i specjalistycznych.

  • Instalacje alarmowe

Wybór odpowiedniej instalacji alarmowej powinien być podyktowany zarówno rodzajem chronionego obiektu, jak również stopniem ukończenia jego budowy. Do wyboru mamy systemy przewodowe oraz bezprzewodowe. Nasi pracownicy ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji, zajmą się przygotowaniem projektu oraz instalacją systemu zabezpieczeń. Wrocław dzięki nam może stać się miastem jeszcze lepiej chronionym, niż dotychczas

  • Kontrola dostępu

System kontroli dostępu pozwoli Ci poczuć się komfortowo w miejscu pracy, a przede wszystkim uniemożliwi osobom niepożądanym wejście na wybrany przez Ciebie obszar. Nowoczesne systemy pozwalają nadzorować przepływ osób w poszczególnych pomieszczeniach oraz monitorować natężenie ruchu. System kontroli dostępu zapewnia weryfikację wszystkich osób, które wchodzą na teren biura lub zakładu produkcyjnego. W zależności od wymaganego stopnia ochrony, zaproponujemy Ci odpowiedni system identyfikacji oraz elementy blokujące.