Kontrola dostępu Wrocław

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo wewnątrz firmy, dlatego oferujemy profesjonalne systemy kontroli dostępu, pozwalające na szybką i łatwą identyfikację osób, upoważnionych do przebywania na terenie przedsiębiorstwa lub w jego obszarze. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu swoim pracownikom komfortu, najlepszym rozwiązaniem jest kontrola dostępu. Wrocław i okolice są obszarem naszej działalności od wielu lat, dlatego znamy dobrze potrzeby i wymagania dolnośląskich przedsiębiorców. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni system zabezpieczający, który zagwarantuje Ci wygodę i bezpieczeństwo.

Największe zalety systemu kontroli dostępu:

Funkcjonalność – kontrola dostępu pozwala zastąpić tradycyjny klucz plastikową kartą, która jest znacznie bezpieczniejsza i wygodniejsza w użytkowaniu. Zamiast pęku kluczy, każdy pracownik otrzymuje kartę, która, pozwala na otwarcie bramy wjazdowej, wejścia do biura oraz poszczególnych pomieszczeń, które się w nim znajduj, Karty identyfikacyjne są częścią całościowego systemu zabezpieczeń, co sprawia, że zakres dostępu może być ograniczony, w zależności od uprawnień poszczególnych pracowników. Dzięki temu można zmniejszyć ryzyko wydostania się na zewnątrz tajnych informacji lub wartościowych zasobów przedsiębiorstwa.

Maksymalna kontrola – karta może pełnić wiele funkcji, w tym identyfikację poszczególnych pracowników. Wstęp na wybrane obszary przedsiębiorstwa mają jedynie wybrane osoby, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Możliwość szybkiej interwencji w razie, gdy na teren firmy dostaną się osoby niepożądane, jest jedną z największych zalet kontroli dostępu. Wrocław, jako miasto, w którym inwestują przedstawiciele największych międzynarodowych firm, powinien oferować najwyższe standardy bezpieczeństwa

Szerokie zastosowaniekontrola dostępu jest systemem, który można w łatwy sposób zintegrować z innymi mechanizmami, zapewniającymi bezpieczeństwo w firmie, takimi jak system alarmowy, telewizja przemysłowa, czy przyciski ewakuacyjne. Zintegrowany system jest gwarancją bezpieczeństwa wewnątrz firmy, przy jednoczesnym zapewnieniu swobody wszystkim pracownikom.