Kamery przemysłowe Wrocław

Kamery przemysłowe Wrocław

Decydując się na instalację systemu wizyjnego, należy wybrać odpowiednie kamery przemysłowe. Wrocław, na terenie którego działamy posiada już kilkadziesiąt kamer zapewniających bezpieczeństwo mieszkańcom i odwiedzającym miasto turystom. CCTV stosuje się na ulicach, ale możesz ją z powodzeniem wykorzystać do własnych potrzeb. Posiadamy bogaty asortyment kamer przemysłowych, rejestratorów video, obiektywów oraz akcesoriów, niezbędnych do instalacji profesjonalnego monitoringu wizyjnego.

Rodzaje kamer przemysłowych

Telewizja przemysłowa (CCTV – Close Circuit Television) to obecnie jeden z powszechnie stosowanych środków ochrony, instalowany w miastach, na osiedlach oraz w dużych centrach handlowych. Wybór odpowiedniego sprzętu jest kluczowy dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • kamery zewnętrzne – przeznaczone do rejestracji obrazu na otwartych powierzchniach; sprawdzą się doskonale na parkingach, boiskach oraz placach zabaw.
  • kamery wewnętrzne – przeznaczone do monitoringu pomieszczeń; wykorzystywane są w sklepach, szkołach oraz biurach
  • kamery obrotowe – stosowane w zaawansowanych systemach telewizji przemysłowej; pozwalają uzyskać kolorowy obraz o bardzo dobrej rozdzielczości, mają także funkcję wielokrotnego zoomu
  • kamery specjalistyczne – wykorzystywane w miejscach, które są im specjalnie dedykowane, m.in. kamery z funkcją LPR (umożliwiające identyfikację tablic rejestracyjnych pojazdów), czy wideoendoskopy.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dlatego pomogą Ci wybrać właściwe kamery przemysłowe. Wrocław dzięki nam może stać się jeszcze lepiej chroniony. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniając Twoje potrzeby oraz fundusze, jakimi dysponujesz. Zajmujemy się przygotowaniem projektu, instalacją urządzeń, gwarantujemy również serwis i naprawę uszkodzonego sprzętu.