Instalacje alarmowe Wrocław

Instalacje alarmowe mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również na terenie firm i korporacji. W naszej ofercie posiadamy alarmy przeznaczone do użytku indywidualnego oraz zintegrowane systemy, nadające się do biur, sklepów, fabryk i przestrzeni zewnętrznych (ogrody, place).

Instalacje alarmowe do domu i mieszkania

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo we własnym domu, dlatego zapewniamy systemy alarmowe najwyższej jakości. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązania, prawidłowo je rozmieścić, dopasowa

do wielkości domu oraz stopnia ukończenia jego budowy. Posiadamy alarmy w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Montaż instalacji alarmowej przewodowej należy zaplanować jeszcze w trakcie budowy domu, ponieważ kable muszą się znaleźć pod tynkiem. Osoby, które już zakończyły budowę, mogą skorzystać z rozwiązania bezprzewodowego, opartego na wykorzystaniu fal radiowych. Oferujemy najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie instalacji alarmowe. Wrocław jest miejscem działalności naszej firmy, dlatego kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

Instalacje alarmowe dla firm

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalną ofertę instalacji alarmowych, przeznaczonych do zainstalowania w biurze lub sklepie. Mamy świadomość, że zapewnienie wszystkim pracownikom bezpieczeństwa, jest kluczowe dla stworzenia komfortowych warunków pracy. Alarm pozwala zabezpieczyć mienie firmy oraz uniemożliwia przedostanie się na teren przedsiębiorstwa niepożądanych osób. Instalacje alarmowe, przeznaczone do biur, składają się z czujnika ruchu, który wykrywa niepokojące zachowania wokół firmy, a w razie wykrycia zagrożenia wysyła sygnały dźwiękowe lub świetlne. Alarm jako zintegrowana część systemu zabezpieczającego, pozwala na natychmiastowe wezwania ochrony lub odpowiednich służb. Instalację alarmową można zainstalować łącznie z monitoringiem przemysłowym oraz kontrolą dostępu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swojej firmy.